Hoş Geldİnİz!

Geleceğe Sağlıkla Bakın

Prof.Dr. Mehmet YAŞAR:
Kariyeri boyunca birçok ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan makalelere katkı sağladı. Özellikle inflamatuar bağırsak hastalıkları ve akut pankreatit modellerinde hiperbarik oksijen ve ozon etkisi hakkında deneysel çalışmalar yaparak bilimsel katkılarda bulundu.

Daha Fazlası

Sunduğumuz Hizmetler

Eğitim ve tecrübe ile pekiştirdiğimiz uzmanlığımız sayesinde Genel Cerrahi, Yara Tedavileri, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları ve Sünnet konularında güvenilir hizmet sunuyoruz.

Genel Cerrahi

Genel cerrahi bölümü kapsamı en geniş olan alanlardan bir tanesi olarak öne çıkmakta olup ilgi alanın genişliği nedeniyle bir çok bölüm ile iş birliği içerisinde eş güdümlü olarak çalışmaktadır.

İncele

Diyabetik Ayak Yarası

Kan şekeri kontrollerine yeterli özeni göstermeyen diyabet hastalarında sinirlerde hasar oluşur. Sinirlerde hasar oluşması yara veya enfeksiyona neden olabilir.

İncele

Venöz Ülserler

Venöz ülser halk arasında varis yarası olarakta bilinir. Özellikle ayak bileği çevresi ve bacağın ön kısmında görülen bir yara çeşididir.

İncele

Arteriyel Ülserler

Tıkayıcı damar hastalığı olarakta bilinen arteriyel ülser, damar darlığına ve tıkanıklığına bağlı kan akışının azalması ile dokuların yeteri kadar beslenememesi nedeniyle oluşan bir hastalıktır.

İncele

Bası Yarası

Belirli bir alandaki basınç nedeniyle kan dolaşımı azaldığında meydana gelen cilt veya doku hasarıdır. Uzun süreli ve aralıksız basınca maruz kalması sonucu oluştuğu için bir diğer adı bası yarasıdır.

İncele

Ozon Terapi

Tıbbi ozonun bakteri mantar öldürücü ve virostatik özellikleri olduğu bilinmektedir. Enfekte yaraların bakteri ve viral kaynaklı hastalıklarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

İncele

Kupa Terapi - Tıbbi Hacamat

Hacamatın uygun zaman dilimlerinde, uzman biri tarafından, metoduna uygun olarak ve steril bir ortamda yapılması çok önemlidir.

İncele

Akupunktur

Modern tıbbi uygulamalarla etkili sonuç alınamayan birçok kronik hastalıkta, akupunktur tedavisiyle daha iyi ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

İncele

Sünnet

Sünnetin 0-2 yaş aralığındaki çocuklara yapılmasının çocuğun psikolojik olarak travma yaşamaması için tavsiye edilir.

İncele

İLETİŞİM

Çamtepe Mah. Çemberciler Sk. No:2 D.1

Narlıdere/İzmir

0232 239 4959
0553 769 0359

info@drmehmetyasar.com

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Makale ve Yazılar

Inflamatuar Bağırsak Hastalıkları

Barsak Hastalıkları inflamatuar barsak olarak bilinen mide ve barsaklarda meydana gelen sindirim sistemi ile ilgili hastalıklardır. Barsak hastalıklarının nedeni kesin olarak bilinmemekle beraber, tetikleyici unsurların arasında bağışıklık sisteminindeki sorunlar ve kötü hava koşulları gelmektedir. ...

11.10.2019

TATLI TATLI ZEHİRLENMEK

Şeker her ne kadar pancar ve şeker kamışı gibi doğal bitkilerden elde ediliyor görünse de, aslında rafine edilmiş tatlandırıcılar bir kimyasal üründür. Bağımlılık yapan, uyuşturucu etkili, sağlığı ve hayat kalitesini tahrip eden, bu kimyasal maddenin tadına aldanarak, yavaş yavaş zehirleniriz. ...

29.09.2019

SAĞLIKLI BESLENMEYE YÖNELİK 7 ADIM

Sağlıklı yaşamak ve yaşam kalitemizi artırmak İSTİYORSAK öncelikle sağlıklı ve bilinçli beslenerek beslenme alışkanlığımızı düzenlemeliyiz....

29.07.2019